SUPA24
Гардероба; плочице, рустикални стил
Гардероба; плочице
Дневна соба; камин, природно светло, модерни стил
290 000 €
(2 762 € / м²)
Распродаја
3
2+
105 м²
Rua Dom Afonso de Albuquerque, Barreiro

спаваћа соба3
равно105 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover this charming 3-bedroom apartment located in the heart of Barreiro, Setúbal, priced at 290,000. Spanning 110.5m², this inviting home offers a...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 83дана
Ажурирано: 18дана

Локалитети

Rua Dom Afonso de Albuquerque, Barreiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Pirâmide das Kasas II

Слични огласи

Слично у иностранству