SUPA24
Остало
Остало
Остало
475 000 €
(5 053 € / м²)
Распродаја
2
2+
94 м²
Rua Doutor Mário Sacramento, Aveiro

спаваћа соба2
равно94 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

New 2-Bedroom Apartment with Balcony, 2 Terraces and 2 Parking Spaces in Central Aveiro We present this magnificent new 2-bedroom duplex apartment, cu...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторКухињски апаратиБезбедностПриродно светло

Друго
Старост понуде: 183дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Rua Doutor Mário Sacramento, Aveiro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству