Листа понуда
23
23
23
329 000 €
(2 964 € / м²)
Распродаја
4
2+
111 м²
Travessa do Castro, Amares
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
111 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT587200
Andar moradia T3 ao nível do rés-do-chão, inserido num lote com excelente área exterior, ideal para quem valoriza...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
48дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
Travessa do Castro, Amares
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.