SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
535 000 €
(3 821 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
140 м²
Rua Espregueira Mendes, Amadora

спаваћа собаatypical
равно140 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese Wohnung ist die ideale Wahl für Familien, die Komfort, großzügige Räume und eine praktische Lage für den Alltag suchen.

Mit 163 m² Wohnfläche b...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Espregueira Mendes, Amadora
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RODOLFO NATÁRIO - Casas São Paixões

Слични огласи

Слично у иностранству