SUPA24
Остало
Остало
Остало
274 700 €
(5 386 € / м²)
Распродаја
2
1
51 м²
Rua Trindade Coelho, Amadora

спаваћа соба2
равно51 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-Bedroom apartment in Amadora - Águas Livres, with excellent sun exposure, ideal for those seeking comfort, functionality and a practical location fo...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Trindade Coelho, Amadora
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству