Листа понуда
39
39
39
360 000 €
(3 529 € / м²)
Распродаја
3
1
102 м²
Largo Borges Carneiro, Amadora
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
102 м²
купатила
Преведи на Енглески
Identificação do imóvel: ZMPT585572
Apartamento T2 Renovado | 102 m² | Buraca
Apresentamos este excelente apartamento T2, recentemente renovado, loc...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
69дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
Largo Borges Carneiro, Amadora
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.