SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
330 000 €
(4 521 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
73 м²
Rua Bento Jesus Caraça, Amadora

спаваћа собаatypical
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2 bedroom flat (3 rooms) for sale, with good finishes, located in Alfornelos - Encosta do Sol (Amadora).
This excellent flat is very bright and sunny ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 81дана
Ажурирано: 81дана

Локалитети

Rua Bento Jesus Caraça, Amadora
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Três Pisos - Sociedade de Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству