SUPA24
Остало
Остало
Остало
385 000 €
(5 000 € / м²)
Распродаја
3
2+
77 м²
Rua Raul Brandão, Almada

спаваћа соба3
равно77 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3 Bedroom Apartment Fully Remodeled in Almada - Comfort, Light and Premium Location! We present this fantastic 3 bedroom apartment with suite, fully r...

Друго
Старост понуде: 37дана
Ажурирано: 37дана

Локалитети

Rua Raul Brandão, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству