Листа понуда
19
19
19
345 000 €
(1 009 € / м²)
Распродаја
1
1
342 м²
Rua Carlos de Oliveira, Almada
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
342 м²
купатила
Преведи на Енглески
Duas unidades disponíveis, consultar preços e características:
RCH Apartamento T1 com 52,30m2, com parqueamento e arrecadação. 345.000€
Apartament...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Новоградња
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
41дана
Ажурирано:
22дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Carlos de Oliveira, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.