SUPA24
Спаваћа соба; природно светло, потребна реновација, плочице
Остало; потребна реновација, плочице
Спаваћа соба; дрвени под, природно светло, потребна реновација
295 000 €
(4 683 € / м²)
Распродаја
3
1
63 м²
Avenida 23 de Julho, Almada

спаваћа соба3
равно63 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situa‑se em Laranjeiro um apartamento T3 que se distingue pela sua funcionalidade e excelente exposição solar. Com uma área total de 63 metros quadrad...

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

Avenida 23 de Julho, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству