SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 350 000 €
(5 233 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
258 м²
Rua Joaquim Agostinho, Almada

спаваћа собаatypical
равно258 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Offer of the Deed of Sale*
4 bedroom flat with SEA view, has 2 suites, one master suite (closet), balconies, swimming pool, private terrace, storage r...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаПогледСпратОтворени животни просторКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиДрвени подТротоарВисоки плафониПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

Rua Joaquim Agostinho, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству