SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
595 000 €
(5 667 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Rua Joaquim Agostinho, Almada

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Offer of the Deed of Sale*
2 bedroom flat located on the 1st floor with large suite, balcony, storage room and garage.
Your opportunity to live just ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторСпратБојлерБезбедностВисоки плафониПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 74дана
Ажурирано: 74дана

Локалитети

Rua Joaquim Agostinho, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству