SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
315 000 €
(4 375 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
72 м²
Rua Augusto Maria da Silveira, Almada

спаваћа собаatypical
равно72 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-Zimmer-Wohnung - Cova da Piedade - Komplett renoviert
(UMBAUARBEITEN IN ARBEIT - TYPISCHE UMBAUBILDER)
Immobilienmakler zu sein bedeutet nicht nur, ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеОдвојена кухињаМашина за прање вешаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 73дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

Rua Augusto Maria da Silveira, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

C&F Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству