SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
280 000 €
(4 667 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Rua Dom Carlos I, Almada

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-Zimmer-Wohnung zum Verkauf in Laranjeiro Brandneue Renovierung
(Renovierungsarbeiten müssen abgeschlossen werden. - Fotos von der Bau- und Renovieru...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојена кухињаДрвени подНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 75дана
Ажурирано: 75дана

Локалитети

Rua Dom Carlos I, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

C&F Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству