Листа понуда
29
29
29
249 000 €
(3 609 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
69 м²
Rua da Bela Vista, Almada
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
69 м²
купатила
Преведи на Енглески
T2-Wohnung, gelegen in Monte da Caparica, in einem Wohngebiet mit Handel, Dienstleistungen und Verkehrsanbindungen.
Die Immobilie bietet eine funktio...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
94дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua da Bela Vista, Almada
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.