SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
287 000 €
(2 095 € / м²)
Распродаја
3
2+
137 м²
Rua Principal Paredes), Alenquer

спаваћа соба3
равно137 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ JANEIRO 2026 Apartamento T3 com uma área total de 114 m2, situado na freguesia de Triana, Alenquer, no distrito de Setúbal. O i...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Principal Paredes), Alenquer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству