SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
304 000 €
(2 303 € / м²)
Распродаја
3
2+
132 м²
Praceta dos Navegadores, Alenquer

спаваћа соба3
равно132 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

IMÓVEL OCUPADO | NÃO DISPONÍVEL PARA VISITAS Apartamento T3 com uma área total de 116,50 m2, e Area dependente de 15,70 m2 a que corresponde uma arre...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Praceta dos Navegadores, Alenquer
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Domus RS | Mediação Imobiliária

Слични огласи

Слично у иностранству