Листа понуда
37
37
37
720 000 €
(6 316 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
114 м²
Rua da Charneca, Alcobaça
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
114 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Apartamento T3 Vistas al mar, 3 dormitorios, 2 baños, salón / cocina equipada, balcón.2 plazas de garaje, trastero, piscina.condominio cerrado.frente ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Кухињски апарати
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
86дана
Ажурирано:
27дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua da Charneca, Alcobaça
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.