SUPA24
Остало
Остало
Остало
165 000 €
(1 941 € / м²)
Распродаја
2
1
85 м²
Rua da Parreira, Alcanena

спаваћа соба2
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

New 2 Bedroom Apartment in the Center of Alcanena Are you looking for a modern, comfortable apartment with an excellent location? This may be the idea...

Друго
Старост понуде: 50дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Rua da Parreira, Alcanena
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Predimed

Слични огласи

Слично у иностранству