Листа понуда
3
3
163 000 €
(2 508 € / м²)
Распродаја
1
1
65 м²
Rua Alves Redol, Albufeira
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
65 м²
купатила
Преведи на Енглески
Cheap 1 Bedroom Apartment in Albufeira Unique Opportunity!
Strategic Location:
Located just 1200m from Praia da Oura and 2km from the center of ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Спрат
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
493дана
Ажурирано:
493дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Alves Redol, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.