Листа понуда
20
20
20
449 000 €
(5 345 € / м²)
Распродаја
2
1
84 м²
Estrada das Açoteias, Albufeira
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
84 м²
купатила
Преведи на Енглески
Apartamento com 1 Quarto no Segundo Andar com elevador.
Apresentamos-lhe um magnífico apartamento de luxo, localizado em uma das áreas mais exclusiv...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Поглед
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
А - Изузетно економичан
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
493дана
Ажурирано:
492дана
Пријави оглас
Локалитети
Estrada das Açoteias, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.