SUPA24
Остало
Остало
Остало
229 000 €
(5 089 € / м²)
Распродаја
1
1
45 м²
Travessa da Liberdade, Albufeira

спаваћа соба1
равно45 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A one-bedroom flat located in the centre of Albufeira, set within a building featuring a garden and swimming pool, close to the beach, shops, amenitie...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

КупатилоОтворени животни просторПриродно светло

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Travessa da Liberdade, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

NovusMed

Слични огласи

Слично у иностранству