SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
340 000 €
(6 800 € / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Rua Pedro Álvares Cabral, Albufeira

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

One-bedroom plus one (T1+1) apartment located in the Nasceste Montechoro Urbanization, completely renovated, with a south-facing balcony. Located on t...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеПриродно светлоОтворени животни просторКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Pedro Álvares Cabral, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

M Concept Home

Слични огласи

Слично у иностранству