SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
895 000 €
(3 858 € / м²)
Распродаја
3
2+
232 м²
Rua dos Aveiros, Albufeira

спаваћа соба3
равно232 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Have you ever dreamed of having an apartment with direct beach access, just like you were on vacation? This fantastic apartment, located in the prime ...

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua dos Aveiros, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

M Concept Home

Слични огласи

Слично у иностранству