SUPA24
Дневна соба; камин, дрвени под, природно светло
Кућа и околина; поглед
Кућа и околина; поглед
405 000 €
(3 522 € / м²)
Распродаја
2
2+
115 м²
Rua dos Pardais, Albufeira

спаваћа соба2
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

This elegant 2-bedroom apartment, with 116 square meters, is set within a high-quality private condominium featuring a swimming pool, landscaped garde...

Друго
Старост понуде: 71дана
Ажурирано: 63дана

Локалитети

Rua dos Pardais, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CENTURY 21 Realty Art VII

Слични огласи

Слично у иностранству