Листа понуда
34
34
34
410 000 €
(5 062 € / м²)
Распродаја
3
2+
81 м²
Rua Torre da Medronheira, Albufeira
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
81 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
3 bedroom apartment in Olhos de Água - Albufeira, 500m from Olhos de Água Beach
Balcony, parking, 1st floor and fireplace with stove.
Close to Resta...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Спрат
Камин
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
112дана
Ажурирано:
67дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Torre da Medronheira, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
CENTURY 21 Realty Art
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
CENTURY 21 Realty Art