SUPA24
Остало
Остало
Остало
2 100 000 €
(9 013 € / м²)
Распродаја
3
2+
233 м²
Tv. da Igreja Matriz, Albufeira

спаваћа соба3
равно233 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

Step into a world of unparalleled luxury, I present an exquisite 3 bedroom penthouse flat in the prestigious W Algarve Resort, Portugal. This 233sqm ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторТерасаСпрат

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

Tv. da Igreja Matriz, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Imobipêra

Слични огласи

Слично у иностранству