SUPA24
Остало
Остало
Остало
269 000 €
(3 539 € / м²)
Распродаја
1
1
76 м²
Travessa da Liberdade, Albufeira

спаваћа соба1
равно76 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fantastic 1 bedroom flat, located on the 1st floor of a building without lift, inserted in a quiet condominium with communal pool. Located in a centra...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 53дана

Локалитети

Travessa da Liberdade, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Espacos WEB

Orbial

Слични огласи

Слично у иностранству