SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
269 000 €
(3 587 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
75 м²
Travessa da Liberdade, Albufeira

спаваћа собаatypical
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fantastic 1 bedroom flat, located on the 1st floor of a building without lift, inserted in a quiet condominium with communal pool. Located in a centra...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 156дана
Ажурирано: 156дана

Локалитети

Travessa da Liberdade, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Orbial - Imobiliaria - Real Estate - Immobiliere

Слични огласи

Слично у иностранству