SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
455 000 €
(5 112 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
89 м²
Travessa da Liberdade, Albufeira

спаваћа собаatypical
равно89 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

2-bedroom penthouse located in a gated condominium with well-maintained gardens and an outdoor swimming pool (adults and children), in the prestigious...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 156дана
Ажурирано: 95дана

Локалитети

Travessa da Liberdade, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Glenge Homes , Real Estate, Lda

Слични огласи

Слично у иностранству