Листа понуда
50
50
50
180 000 €
(2 857 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
63 м²
Rua Alexandre Herculano, Albufeira
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
63 м²
купатила
Преведи на Енглески
1-bedroom apartment at Apart Hotel Paraíso in Albufeira
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
C - Економично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
155дана
Ажурирано:
143дана
Пријави оглас
Локалитети
Rua Alexandre Herculano, Albufeira
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.