SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
950 000 €
(10 556 € / м²)
Распродаја
4
2+
90 м²
Alameda Praia da Marina

спаваћа соба4
равно90 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Wunderschöne 2-Zimmer-Wohnung mit einem unglaublichen Ausblick.Diese Wohnung besteht aus einem Wohnzimmer, einer ausgestatteten Küche, zwei Schlafzimm...

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Alameda Praia da Marina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству