SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
300 000 €
(5 357 € / м²)
Распродаја
2
1
56 м²
Alameda Praia da Marina

спаваћа соба2
равно56 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Fantastische Wohnung mit einem Schlafzimmer.Die Wohnung besteht aus einem Wohnzimmer, einer offenen Küche, einem Schlafzimmer mit Einbauschränken, ein...

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Alameda Praia da Marina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству