SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
299 000 €
(5 068 € / м²)
Распродаја
2
1
59 м²
Alameda Praia da Marina

спаваћа соба2
равно59 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ausgezeichnete Wohnung mit einem Schlafzimmer in Vilamoura, in einer privilegierten Gegend gelegen.Komplett renoviert, bestehend aus einem Wohnzimmer ...

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Alameda Praia da Marina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству