SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 500 000 €
(8 251 € / м²)
Распродаја
6+
2+
303 м²
Alameda Praia da Marina

спаваћа соба6+
равно303 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Unglaubliche Wohnung mit vier Schlafzimmern, im Yachthafen von Vilamoura, mit einer Fläche von 304 m2Das Anwesen besteht aus einem herrlichen Wohn- un...

Друго
Старост понуде: 39дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Alameda Praia da Marina
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Слични огласи

Слично у иностранству