SUPA24
Остало
Остало
Остало
289 000 PLN
(4 661 PLN / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Bohaterów Westerplatte, Złotów

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

OBNIŻKA CENY !!!! NA SPRZEDAŻ - MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA II PIĘTRZE W BLOKU, ZŁOTÓW Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. użytkowej 62...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Bohaterów Westerplatte, Złotów
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

FURMAN24

Michał Paterski

Слични огласи

Слично у иностранству