Листа понуда
9
9
9
490 000 PLN
(14 412 PLN / м²)
Распродаја
2
1
34 м²
Obywatelska, Zielona Góra
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
34 м²
купатила
Преведи на Енглески
NOWOCZESNY APARTAMENT W CENTRUM – ZIELONA GÓRA, UL. OBYWATELSKA.
Oferujemy na sprzedaż przytulny i funkcjonalny 2-pokojowy apartament, który idealni...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Тип грејања:
Централни даљински управљач
Спрат:
3. спрат од 5
Старост понуде:
3дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Obywatelska, Zielona Góra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.