SUPA24
Остало
Остало
Остало
390 000 PLN
(8 864 PLN / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Wrocławska, Zielona Góra

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

TYLKO W LDK NIERUCHOMOŚCIMieszkanie 44 m² po remoncie z komórką lokatorską - centrum Zielonej GóryNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m² z komórką...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеОтворени животни простор

Параметри

Власништво:
Лично
Тип грејања:
Друго
Опрема:
Друго
Старост понуде: 105дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Wrocławska, Zielona Góra
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

LDK Nieruchomości LDK NIERUCHOMOŚCI

Aneta Klorek-Górna

Слични огласи

Слично у иностранству