SUPA24
Остало
Остало
Остало
570 402 PLN
(16 297 PLN / м²)
Распродаја
2
1
35 м²
aleja Armii Krajowej, Wrocław

спаваћа соба2
равно35 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław / Krzyki Mieszkania odda...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Спрат:
1. спрат од 5
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

aleja Armii Krajowej, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BESTATE Nieruchomości

Monika Zaremba

Слични огласи

Слично у иностранству