SUPA24
Остало
Остало
Остало
999 999 PLN
(12 500 PLN / м²)
Распродаја
5
2+
80 м²
plac Powstańców Śląskich, Wrocław

спаваћа соба5
равно80 м²
купатила2+

Jakub Kruszyński
tel. 602 101 602
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Ni...

Спрат:
3. спрат од 2
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

plac Powstańców Śląskich, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Jakub Kruszyński

Слични огласи

Слично у иностранству