SUPA24
Остало
Остало
Остало
740 000 PLN
(16 818 PLN / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Wita Stwosza, Wrocław

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1

Katarzyna Flendrich
numer licencji PFRN 28425
tel. 602 101 602
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkani...

Спрат:
4. спрат од 4
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Wita Stwosza, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Katarzyna Flendrich

Слични огласи

Слично у иностранству