SUPA24
Остало
Остало
Остало
559 000 PLN
(11 180 PLN / м²)
Распродаја
2
1
50 м²
Kluczborska, Wrocław

спаваћа соба2
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Super lokalizacja/2 pokoje/kamienica/do własnej aranżacji
Opiekun oferty:
Julia Andrulewicz
tel. 602 101 602
2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 ...

Друго
Старост понуде: 30дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Kluczborska, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Julia Andrulewicz

Слични огласи

Слично у иностранству