SUPA24
Остало
Остало
Остало
797 133 PLN
(11 227 PLN / м²)
Распродаја
4
1
71 м²
Tadeusza Brzozy, Wrocław

спаваћа соба4
равно71 м²
купатила1

Łukasz Szajkowski
tel. 602 101 602
Otoczenie nieruchomości:
Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku w zachodniej części miasta, ...

Спрат:
1. спрат од 4
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Tadeusza Brzozy, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Łukasz Szajkowski

Слични огласи

Слично у иностранству