SUPA24
Остало
Остало
Остало
710 023 PLN
(13 149 PLN / м²)
Распродаја
2
1
54 м²
Jedności Narodowej, Wrocław

спаваћа соба2
равно54 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумДа
терасаНе

Опис

2-pokojowe mieszkanie z loggią i wnęką garderobianą | Nowoczesny budynek | Wystawa południowa
Opiekun oferty
Daniel Gutowski
licencja PFRN nr 31347

Спрат:
1. спрат од 7
Старост понуде: 34дана
Ажурирано: 32дана

Локалитети

Jedności Narodowej, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Daniel Gutowski

Слични огласи

Слично у иностранству