SUPA24
Остало
Остало
Остало
499 000 PLN
(12 475 PLN / м²)
Распродаја
1
1
40 м²
Buforowa, Wrocław

спаваћа соба1
равно40 м²
купатила1

Konrad Rakowiecki
tel. 602 101 602
Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej.

Друго
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Buforowa, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Konrad Rakowiecki

Слични огласи

Слично у иностранству