SUPA24
Остало
Остало
Остало
599 000 PLN
(12 745 PLN / м²)
Распродаја
2
1
47 м²
plac Powstańców Śląskich, Wrocław

спаваћа соба2
равно47 м²
купатила1

Julia Kowalska
602 101 602
Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.

Спрат:
3. спрат од 4
Старост понуде: 32дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

plac Powstańców Śląskich, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Julia Kowalska

Слични огласи

Слично у иностранству