SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 019 000 PLN
(17 271 PLN / м²)
Распродаја
3
1
59 м²
Jedności Narodowej, Wrocław

спаваћа соба3
равно59 м²
купатила1

Wioletta Grzesiak
Nr Licencji PFRN 22583
TEL. 602 101 602
Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znany...

Спрат:
2. спрат од 6
Старост понуде: 31дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Jedności Narodowej, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Wioletta Grzesiak

Слични огласи

Слично у иностранству