SUPA24
Остало
Остало
Остало
916 428 PLN
(14 781 PLN / м²)
Распродаја
3
1
62 м²
Mieszczańska, Wrocław

спаваћа соба3
равно62 м²
купатила1

Julia Kowalska
tel. 602 101 602
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tw...

Друго
Старост понуде: 33дана
Ажурирано: 31дана

Локалитети

Mieszczańska, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SDP Nieruchomości

Julia Kowalska

Слични огласи

Слично у иностранству