SUPA24
Остало
Остало
Остало
629 000 PLN
(13 674 PLN / м²)
Распродаја
2
1
46 м²
Zaułek Rogoziński, Wrocław

спаваћа соба2
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Na sprzedaż – rozkładowe, w pełni wyposażone mieszkanie | Wrocław, Zaułek Rogoziński
To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, prywatność oraz ...

Спрат:
7. спрат од 11
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Zaułek Rogoziński, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

HOME - estate

Daria Paszkowska

Слични огласи

Слично у иностранству