SUPA24
Остало
Остало
Остало
379 000 PLN
(14 577 PLN / м²)
Распродаја
1
1
26 м²
Stanisława Drabika, Wrocław

спаваћа соба1
равно26 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
држава
подрумНе
терасаНе

Опис

Mieszkanie o powierzchni 25,63 m2 z ogródkiem ok 12 m2 w apartamentowcu z 2024 r. na Jagodnie. Lokal w stanie deweloperskim: salon z aneksem kuchenny...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 46дана

Локалитети

Stanisława Drabika, Wrocław
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Biuro Nieruchomości Joanna Brechun

JOANNA BRECHUN

Слични огласи

Слично у иностранству